Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İlmiye-Ahmet Nuri Büyükkılıç İlkokulu’nu ziyaret ederek, yeni eğitim-öğretim döneminde minik öğrencileri yalnız bırakmadı.
Adana’da trafikte yaşanan bir kavganın görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Bir kadın, trafikte tartıştığı başka bir kadını arabadaki çocuklarına aldırış etmeden darp etti.
İş yapmaktan üşenen kişilerin imdadına yine teknoloji yetişti. Hayatımızın her alanına girerek iş yükünü insanların omuzlarından alan ürünlere her gün yenileri ekleniyor. Bunun son örneği ise cam silmeyi sonlandıracak. Genellikle kadınların onların …