Kan donduran olay: Önce dövdü sonra otomobille üzerinden geçti

İngiltere’nin Bradford kasabasındaki bir AVM’nin otoparkında 28 yaşındaki Varinder Singh isimli adamın eşine şiddet uyguladığı görüntüler büyük tepki çekti.

Batı Yorkshire’daki Bradford bölgesinde yaşanan ve güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde bir adam ile bir kadının kavga ettiği görülüyor. Singh ile eşinin tartışması kısa bir süre sonra alevlenirken, adam eşine fiziksel şiddet uygulamaya ve kaçırmaya çalışıyor.

Kadına şiddet uygulayan ve otomobiline bindirmeye çalışan adam daha sonra araçla ilerlerken kadın araçtan kaçmayı başarıyor. Fakat iyice öfkelenen adam AVM’nin otoparkında kadının üzerine doğru sürerek kadını adeta öldürmeye çalışıyor.

6 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ

Güvenlik kameralarına yansıdıktan sonra yetkililerin olay yerine geldiği ve durdurduğu Singh gözaltına alındı. Genç kadının yarı baygın vaziyette olduğu belirtilirken adam çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Singh’e 6 yıl hapis cezası verildi. Hakim, “Genç kadının ciddi fiziksel yaralanma yaşamamış olması çok büyük bir şans. Bütün kanıtlar sizin eşinize saldırdığınızı gözler önüne seriyor” dedi.

Saldırıya uğrayan kadının ismi açıklanmazken, kadının aracın çarpmasından dolayı yaralandığı da belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x